aboutUsTitle:

بیش از ۲۰ سال فعالیت در حوزه گردشگری در اواخر دهه ۷۰ شمسی به همت “مهندس محمّد باقر عرب” شروع شد.

 پیشینه فعالیت گردشگری در خاندان عرب به دهه ۴۰ شمسی و شرکت حمل و نقل ” اتو ترانسپورت ” (شیراز – شمس العماره) در خیابان زند شیراز (حمل مسافر و بار) در مسیر شیراز – تهران باز میگردد ، مرحوم “حاج اصغر عرب” از اولین مدیران حج در شیراز و ایران بودند که خدمت به زائرین بیت الله الحرام در کارنامه فعالیت هایشان دیده میشود ، با تغییر روند در فعالیت شرکت بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ، افتخار ادامه راه خدمت به زائرین بیت الله الحرام برای مهندس محمّد باقر عرب از ابتدای دهه ۶۰ شمسی فراهم شد .

در سالهای آخر دهه ۷۰ شمسی با اخذ مجوز فعالیت از سازمان ایرانگردی و جهانگردی وقت به نام ” دفتر جهانگردی یاس ” هسته اصلی شرکت شکل گرفت . همواره گسترش تنوع فعالیت در حوزه گردشگری و ارتقای سطح کیفی خدمات این شرکت در عرصه های داخلی و بین المللی سرلوحه کاری قرار گرفت .

در ادامه فعالیت های شرکت با جذب نیروهای زبده در راستای توسعه فعالیت های گردشگری گشترش یافت تا در سال ۱۳۹۱ شرکت ” یاس پرواز شیراز ” با شماره ثبت ۳۵۷۵۷ به صورت رسمی به ثبت رسید .

فعالیت در عرصه تورهای ایرانگردی ، تورهای ورودی (INCOMING) جهت سرویس دهی به آژنس ها و مسافرین داخلی و خارجی با محوریت اجرای تورهای محلی و منطقه ای (  LOCAL TOUR OPERATOR و DMC  ) تقویت گردید ، عضویت در انجمن بین المللی هوانوردی ( IATA ) و دریافت مجوز فروش آنلاین از هواپیمایی کشوری زیر ساخت های جدیدی برای فروش آنلاین بلیط هواپیما و خدمات گردشگری به سرویس های جدید این شرکت اضافه شده است و همکاری با شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی و دریافت نمایندگی فروش بلیط قطار های راه آهن جمهوری اسلامی راه ارایه سرویس های بهتر را هموار نموده است .

در بخش گردشگری سلامت از سال ۱۳۹۰ با ارایه خدمات به مسافران عرب زبان از کشور عمان شروع شد و به عنوان هدف برنامه های بلند مدت مد نظر بوده است در این راستا و طی سالهای اخیر اقدام به اخذ مجوز های لازم و شروع همکاری با مراکز IPD  در شهر شیراز را آغاز نمودیم .

با تلاش بی وقفه و هدفمند ، به امید موفقیت های روز افزون در صنعت گردشگری با حمایت های شما همراهان

YASTRAVEL TEAM